Sesje on-line – przełam schemat i zobacz, że ta forma też potrafi nas zmienić!

Z każdym dniem przystosowujemy się do nowych wyzwań, jakie stawia przed nami świat. Jeszcze do tej pory nie wyobrażaliśmy sobie jak to możliwie, żeby profesor muzyki prowadził zajęcia na skype, bank udzielał kredytów Klientom, którzy nie odwiedzili oddział banku, a zarządcy nieruchomości zarządzali wielkimi obiektami ze swojej sypialni w mieszkaniu. Pewnie każdy z Was dodały tutaj swoje przykłady, które do tej pory były pewnie niewyobrażalne dla  Was, ale co więcej też dla Waszego pracodawcy.

Coachowie też pracują zdalnie i okazuje się, że sesje on-line mogą przynosić również oczekiwane rezultaty podczas, gdy Klient i Coach nie spotkają się face to face.

Czas wirusa przeminie, potem będzie susza, a potem brak śniegu w zimie, a potem… no właśnie tak zwane zawsze coś! Czy warto zatem czekać na lepszy moment z tym, aby stać się lepszym?!

Coachowie w mbmteam.pl są do Waszej dyspozycji! Chcemy pracować z Wami i dla Was. Pragniemy widzieć jak zmienia się Klient i jak odkrywa w sobie ogromny potencjał! Wierzymy w ogromne możliwości i osiągnięcie tych celów, które sobie założycie. A Wy?

Nie dajcie nam się nudzić!

Zapraszamy na sesje on-line!

Najlepszy czas na zasadzenia drzewa był 20 lat temu, następny najlepszy czas to dziś!

Do dzieła zatem!

Photo by Arnel Hasanovic on Unsplash.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *