Martyna Lipka – coach i trener

Jestem studentką studiów podyplomowych na kierunku: Coach i trener – partner w rozwoju. Na co dzień pracuję w bankowości i zarządzam zespołem sprzedażowym, a prywatnie od 15 lat jestem sędzią piłki nożnej i pasjonatką sportu. Prawdziwie lubię ludzi, jestem otwarta i pełna energii. Wyznaję zasadę, że „praca nad sobą to najpewniejsza robota w życiu”, dlatego rozwój jest dla mnie kluczowy. Uważam, że każdy z Nas powinien znaleźć chwilę, aby się zatrzymać i popracować nad sobą. Coaching jest do tego świetną okazją! Bardzo chętnie pomogę Ci w znalezieniu odpowiedzi na pytania, zarówno w kwestiach zawodowych jak i prywatnych. Gwarantuję dobrą atmosferę i dużo pozytywnej energii. Nie zawężam w żadnej sposób tematów, lubię wyzwania i na pewno dołożę wszelkich starań, aby pomóc Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie, zaplanować pierwsze kroki lub uporządkować priorytety.

Barbara Borowicz – coach i trener

Jestem coachem, trenerem, praktykiem TSR, certyfikowaną trenerką metody Tippinga, doktorem sztuki muzycznej. Moim głównym celem w pracy z drugą osobą jest wsparcie rozwoju osobistego i zawodowego, a także uwolnienie wewnętrznego potencjału, wzmocnienie poczucia własnej wartości, pewności siebie, siły wewnętrznej oraz zwiększenie zadowolenia z życia i poprawa relacji z ludźmi. Wspieram m.in.: w podejmowaniu ważnych decyzji, przełamywaniu własnych barier i ograniczeń oraz towarzyszę w trakcie procesu zmiany. Współpracuję także z muzykami, towarzysząc im w osiągnięciu celu ścieżki kariery zawodowej i redukcji stresu scenicznego. Opracowałam autorską metodę Be a musican, integrując swoje doświadczenia z pracy na scenie jako muzyk-instrumentalistka. To właśnie ta moja rola życiowa sprawiła, że zaczęłam interesować się psychiką ludzką i technikami relaksacyjnymi. Jako koncertująca klarnecistka niejednokrotnie byłam w sytuacjach gdzie najważniejsze było opanowanie własnych nerwów i kłębiących się w głowie myśli, by można było wyjść na scenę i perfekcyjnie zagrać koncert.  Ukończyłam certyfikowany Kurs Trenerski metody Tippinga (zwanej Radykalnym Wybaczaniem) autoryzowany przez The Institute for Radical Forgiveness Therapy & Coaching Inc., kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), Happiness Life Coach, Points of You. Jestem absolwentką kierunku Psychologia rozwoju osobistego i zawodowego w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie, w której obecnie kształcę się w ramach studiów podyplomowych Coach i trener – partner w rozwoju. Swoja pracę poddaję superwizji. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), a od 2018 roku jest Prezesem Fundacji Life and Art. Zawodowo jestem wykładowcą Akademii Muzycznej w Krakowie.

Maciej Stopa – coach i trener

Jestem managerem w międzynarodowej korporacji, absolwentem WSE  im. ks. J. Tischnera w Krakowie, UEK w Krakowie oraz Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Od lat jestem skoncentrowany na efektywnym rozwoju, poszukiwaniu swoich marzeń, psychologii, dążeniu do szczęścia. Moim celem w pracy z drugim człowiekiem jest odnalezienie zasypanych emocji, które blokują nas w podążaniu za naszymi marzeniami. Wspólnie poszukajmy nowych dróg do osiągnięcia szczęścia startując tu i teraz i bez oglądana się za siebie. Przez wiele lat byłem wolontariusz domu dziecka i szpitala w Krakowie na Prokocimiu. Wraz z przyjaciółmi prowadzę Stowarzyszenie Dignitas Dolentium, które pomaga osobom chorym na SLA. Zapraszam do przygody odkrycie tego, co w nas najpiękniejsze i tego co będzie naszą energią w drodze do naszego szczęścia.